В
Все
О
Окружающий мир
Б
Беларуская мова
Л
Литература
П
Право
Х
Химия
О
ОБЖ
Г
Геометрия
Б
Биология
Ф
Французский язык
У
Українська мова
Н
Немецкий язык
Қ
Қазақ тiлi
Д
Другие предметы
Э
Экономика
П
Психология
М
Музыка
Г
География
Р
Русский язык
А
Английский язык
И
Информатика
У
Українська література
Ф
Физика
О
Обществознание
А
Алгебра
И
История
М
МХК
М
Математика
pomogyte67
pomogyte67
30.05.2021 18:24 •  ОБЖ

Які правові акти були порушені в наведених ситуаціях? Які наслідки можуть бути до зловмисників?
Андрій зустрічався з мариною. він попросив надіслати йому фото в купальнику оскільки хотів похвалитися перед друзями, хтось з його друзыв виклав фото на сайт знайомств і марина почала отримувати дзвінки і пропозиції про зустрічі вона була дуже ображена на Андрія, хоча він виправдовувався що нічого поганого не хотів зробити

Показать ответ
Ответ:
kutina1969
kutina1969
14.03.2023 12:33

Щоб з'ясувати, які нормативно-правові акти були порушені в даній ситуації, нам необхідно визначити застосовні закони та нормативно-правові акти, які регулюють захист персональних даних та приватності в Україні.

Відповідними законами в Україні, які застосовуються в даній ситуації, є

Закон України "Про захист персональних даних", який встановлює правові засади захисту персональних даних в Україні.

Кримінальний кодекс України, який передбачає кримінальну відповідальність за несанкціонований збір, використання та поширення персональних даних.

У цій ситуації дії Андрія є порушенням права Марини на недоторканність приватного життя та захист персональних даних. Попросивши надати фотографію Марини в купальнику, а потім поділившись нею зі своїм другом, Андрій зловжив довірою Марини та порушив її право на недоторканність приватного життя. Його друг, який розмістив фото на сайті знайомств, вчинив протиправну дію - розголошення персональних даних Марини без її згоди, що є кримінальним злочином згідно з українським законодавством.

Наслідки для порушників залежать від тяжкості порушення та чинного законодавства. В Україні порушення закону про захист персональних даних може призвести до адміністративних штрафів та пені, а в серйозних випадках - до кримінального переслідування. Якщо Марина вирішить подати позов проти Андрія та його друга, вони можуть бути притягнуті до відповідальності за шкоду, заподіяну репутації Марини, та емоційні страждання. Крім того, їх можуть зобов'язати видалити фото з сайту знайомств і публічно вибачитися перед Мариною.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: ОБЖ
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота